Викладацький склад

Склад комісії

Горблянська І.Ю. – викладач дисципліни «Біологія», спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист голова циклової комісії.

Бойчук В.М. – спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, кандидат хімічних наук, доцент кафедри теоретичної та експериментальної фізики, викладач дисципліни «Фізика»

Воробель А. В. – спеціаліст спеціаліст вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент, викладач дисципліни «Захит Вітчизни», «Онови медичних знань»

Гамбург М.В. – спеціаліст ІІ категорії, викладач дисциплін «Основи екології», «Хімія», «Екологія»

Грушевський Р.Є. – спеціаліст І категорії, кандидат економічних наук, викладач дисципліни «Інфомаційно-комунікаційні технології, технічні засоби навчання», «Комп’ютерні технології в юридичній діяльності», «Програмне забезпечення ЕОМ»