Навчальна дисципліна: Фізика

Статус: нормативна.

Рік, семестр: 1 рік, 1, 2 семестр

Мета: ознайомити студентів з основними принципами і законами фізики та їх математичними виразами, ознайомити студентів з основними фізичними явищами, методами їх спостереження та експериментального дослідження. Навчити формувати і розв’язувати фізичні задачі, дати студентам уявлення про границі застосування фізичних моделей.

Завдання: студенти повинні знати: теоретичний матеріал в рамках програмних вимог; основні підходи розв’язування задач з курсу фізики; теоретичні основи обробки результатів вимірювань; вміти: формулювати основні закони фізики; розв’язувати задачі з курсу фізики; проводити експеримент по визначенню фізичних величин та перевірці законів фізики.

Викладацький склад: Бойчук В. М., Яблонь Л. С., Ліщинський І.М.

Оцінювання: поточне: контрольні роботи, усні відповіді, захист лабораторних робіт; форма підсумкового контролю – залік