Понеділок  24 квітня

Під час проведення тижня циклової комісії було проведено бінарне  заняття з екології і англійської мови. Викладачами Кравченко І.М. (англійська мова)  та Гамбург М.В. ( основи екології)  було обрано спільну тему «Забруднення навколишнього природного середовища: джерела, масштаби та наслідки  забруднення атмосфери, літосфери, гідросфери та проблема відходів людської діяльності»  Семінарське заняття мультимедійно презентовано групами студентів – ґрунтознавців, гідрологів, екологів, експертів з атмосферного повітря. Окремі студенти англійською мовою презентували проекти по забрудненню компонентів природи своєї місцевості: с. Залуква і с. Сапогів Галицького району, с. Яворів Косівського району. Практична частина заняття дозволила розкрити творчий потенціал майбутніх вихователів: словесно-демонстраційними методами у групах вони розкривали тему для дітей  дошкільного віку.  У ході семінару застосовувались екологічні тести англійською мовою .

Заняття пройшло в позитивному дусі і закінчилось обіцянками студентів дотримуватись принципів екологічного мислення, виховання майбутніх поколінь у дусі збереження і примноження природного  багатства.