Вівторок  29 травня

У вівторок,  29 травня, відбулася олімпіада з біології та обласне  засідання методоб’єднання викладачів біології закладів І-ІІ рівнів акредитації викладачів біології закладів І-ІІ рівнів акредитації. Прибуло 27 учасників з коледжів області. Студентка першого курсу нашого коледжу Франчук Богдана посіла ІІ-е призове місце, з чим її вітаємо. Після олімпіади студентки нашого коледжу Колодій Юлія і Мадрига Софія, група ПО-13, провели для олімпійців цікаву і змістовну екскурсію по Меморіальному скверу, так званому Станіславському некрополі. Матеріали екскурсії підготував і надав викладач історії коледжу  Максимець Богдан Володимирович.

На засідання методоб’єднання викладачів біології закладів І-ІІ рівнів акредитації були запрошені викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидати біологічних наук доценти кафедри біології та екології Шпарик Віктор Юрійович та Заморока Андрій Михайлович, які виступили з цікавими і пізнавальними лекціями: «Синтетична теорія еволюції», «Сучасна система органічного світу». Викладачі почерпнули багато цікавої і потрібної для роботи інформації. Виступи були відзначені подяками, як такі , що відповідають високому науковому рівню.