Студенти нашого коледжу отримали сертифікати тренерів Міжнародної освітньої програми

Нещодавно студенти Івано-Франківського коледжу нашого університету отримали сертифікати тренерів міжнародної програми «Character International Inc.» про формування характеру дитини. Відповідний документ їм вручили на церемонії закриття їхні американські тренери з Міжнародного інституту характеру (Даллас, Техас, США) доктор психології Джон Кук і магістр психології Девід Гліссон.

«Участь у Міжнародній програмі є великою користю для вашої професійної діяльності з точки зору навчання, набуття знань та досвіду в якості вчителя початкової школи чи вихователя дитячого садка», – зазначив під час церемонії відкриття директор Івано-Франківського коледжу Юрій Москаленко.

«Ми завершили цікаву навчальну програму з формування характеру дитини. Тепер ви професіонали і зможете вчити інших тому, чого вас навчили ми», – сказав доктор Джон Кук під час церемонії нагородження.

Тренер міжнародної програми, викладач Івано-Франківського коледжу Ганна Максимчук розповіла, що під час реалізації міжнародної програми з психології у тренінгах взяли участь понад три сотні студентів коледжу.

Слід зазначити, що Івано-Франківський коледж Прикарпатського національного університету успішно виконує спільну міжнародну програму у сфері освіти спільно з Character International Inc. (м. Даллас, Техас, США). Програма складається з трьох етапів. Його учасниками можуть бути як викладачі, так і студенти. Кожен з етапів присвячений окремому тренінгу: «Формування характеру дітей», «Конфлікти. Стратегії, способи врегулювання конфлікту» та «Лідерство». Після проходження тренінгів учасникам видаються сертифікати. Студенти та викладачі, які пройшли всі три етапи, отримують додатковий сертифікат тренера. Це дозволяє їм самостійно проводити тематичні тренінги.