Астрономія

Навчальна дисципліна: Астрономія

Статус: нормативна.

Рік, семестр: 1 рік, 3 семестр

Мета: забезпечення рівня підготовки студентів з астрономії, необхідного для спеціальної підготовки та майбутньої професійної діяльності.

Завдання: формування у студентів наукового світогляду, уявлень про ідеї і методи астрономії, її ролі у пізнанні дійсності, усвідомлення знань з астрономії як невід’ємної складової загальної культури людини, необхідної умови повноцінного життя в сучасному суспільстві; стійкої мотивації до навчання; оволодіння студентами системою знань, умінь та навичок з астрономії, потрібних у повсякденному житті та майбутній професійній діяльності; інтелектуальний розвиток особистості; екологічне, естетичне, громадянське виховання та формування позитивних рис особистості; формування основ знань про методи та результати вивчення законів руху, фізичної природи, еволюції небесних тіл та Всесвіту в цілому; формування життєвих і соціально-ціннісних компетентностей студента.

Викладацький склад: Довгий О. Я.

Оцінювання: поточне, форма підсумкового контролю – залік