Основи екології

Навчальна дисципліна: Основи екології

Статус: нормативна

Рік, семестр: 2 рік; 4 семестр

Мета: оволодіння студентами закономірностей взаємодії суспільства з навколишнім природним середовищем для забезпечення конструктивного природокористування, надання комплексу еколого-економічних знань, формування умінь і навичок з екологічної орієнтації, ефективного впровадження природоохоронних заходів.

Завдання: надати студентам необхідні знання про навколишнє природне середовище як цілісну систему взаємозв’язку явищ, допомогти усвідомити, що будь-яке втручання в природу може призвести як до позитивних, так і до негативних наслідків для здоров’я людей, акцентувати увагу на тому, що виникнення проблеми охорони навколишнього природного середовища – це результат нераціонального господарювання людини, ознайомлювати студентів з існуючою ситуацією в Україні, а також з практичними заходами щодо усунення негативного впливу людської діяльності на природу та запобігання йому.

Викладацький склад: Гамбург М. В., спеціаліст другої категорії.

Тривалість: 1,5 кредити ЕСТS/54 години – 18 тижнів, 2 години на тиждень.

Оцінювання: поточне оцінювання, підсумковий контроль – залік