Країнознавство

Навчальна дисципліна: Країнознавство

Статус: нормативна

Рік, семестр: 4 рік; 7,8 семестр

Мета: оволодіння сукупністю знань про історію, географію, суспільний лад, політичну систему та економічний розвиток, освіту, культуру і туризм країн, найбільш привабливих у туристичному аспекті;забезпечення студентам фундаментальних знань про виникнення та розвиток культури англомовних та інших країн світу.

Завдання: ознайомити студентів з історією, географією, основними туристичними атракціями, культурою та способом життя країн, найбільш привабливих у туристичному аспекті; сформувати у студентів уявлення про корелятивні зв’язки у розвитку мовної та культурної систем; розкрити основний туристичний потенціал країн, що вивчаються; розвинути у студентів навики презентації іноземною мовою.

Викладацький склад: Познанський Р. В., спеціаліст вищої категорії, кандидат філологічних наук.

Тривалість: 4 кредити ЕСТS/216 годин.

Оцінювання: поточне оцінювання, підсумковий контроль – залік