Практикум усного і писемного мовлення(англійська)

Навчальна дисципліна: Практикум усного і писемного мовлення(англійська)

Статус: нормативна

Рік, семестр: 3,4 рік; 6,7 семестр

Мета: Загальною метою викладання та вивчення ПУПМ підготовка студентів до ефективної комунікації у їхньому академічному та професійному оточенні. Тому навчальна програма передбачає, що комунікативні мовні компетенції будуть формуватися для адекватної поведінки в реальних ситуаціях академічного та професійного життя, характерних для студентів педагогічних спеціальностей. Навчальна програма ПУМП є професійно зорієнтованою і базується на вміннях загального і професійного характеру. Ці вміння проявляються у різних типах мовленнєвої поведінки.

Завдання:формувати у студентів загальні та професійно орієнтовані комунікативні мовленнєві компетенції (лінгвістичну, соціолінгвістичну і прагматичну) для забезпечення їхнього ефективного спілкування в академічному та професійному середовищі. Формувати у студентів загальні компетенції (декларативні знання, вміння й навички, компетенцію існування та вміння вчитися); сприяти розвитку здібностей до самооцінки та здатності до самостійного навчання, що дозволятиме студентам продовжувати навчання в академічному і професійному середовищі як під час навчання у коледжі, так і після отримання диплома про вищу освіту. Залучати студентів до таких академічних видів діяльності, які активізують і далі розвивають увесь спектр їхніх пізнавальних здібностей.

Викладацький склад: Познанський Р. В., спеціаліст вищої категорії, кандидат філологічних наук.

Тривалість: 3 кредити ЕСТS/108 годин.

Оцінювання: поточне оцінювання, підсумковий контроль – екзамен