Практичний курс англійської мови

Навчальна дисципліна: Практичний курс англійської мови

Статус: нормативна

Рік, семестр: 3,4 рік; 5,6,7,8 семестр

Мета: Загальною метою викладання та вивчення ПКАМ є підготовка студентів до ефективної комунікації у їхньому академічному та професійному оточенні. Тому навчальна програма передбачає, що комунікативні мовні компетенції будуть формуватися для адекватної поведінки в реальних ситуаціях академічного та професійного життя, характерних для студентів педагогічних спеціальностей. Навчальна програма ПКАМ є професійно зорієнтованою і базується на вміннях загального і професійного характеру. Ці вміння проявляються у різних типах мовленнєвої поведінки.

Завдання: Залучати студентів до таких академічних видів діяльності, які активізують і далі розвивають увесь спектр їхніх пізнавальних здібностей. Допомагати студентам у формуванні загальних компетенцій з метою розвитку їх особистої мотивації (цінностей, ідеалів); зміцнювати впевненість студентів як користувачів мови, а також їх позитивне ставлення до вивчення мови.Сприяти становленню критичного самоусвідомлення та вмінь спілкуватися і робити вагомий внесок у міжнародне середовище, що постійно змінюється. Досягати широкого розуміння важливих і різнопланових міжнародних соціокультурних проблем, для того щоб діяти належним чином у культурному розмаїтті професійних та академічних ситуацій.

Викладацький склад: Познанський Р. В., спеціаліст вищої категорії, кандидат філологічних наук.

Тривалість: 9 кредитів ЕСТS/324 години.

Оцінювання: поточне оцінювання, підсумковий контроль – екзамен