Виставка робіт студентів

У середу, 30 травня, силами студентів і під керівництвом викладачів, хімії,  циклової комісії природничо-наукової підготовки: Петращук О. П. і Гамбург М. В. була проведена виставка «Моделювання в хімії». Особливо цікавими і захоплюючими були роботи з теми «Хімії на кухні» та «Молекули життя», малюнки, картини, вишивки; використання різноманітних матеріалів при виготовленні експонатів виставки. Фантазії студентів не було меж. Таким чином із «сухої» науки,  хімія стає цікавою, яскравою майже фантастичною, завдяки вмілому підходу до викладання.

Слід відзначити також виставку  робіт студентів під назвою «Друге життя відходам»,  яку організувала викладач екології Гамбург М. В. Так пластикові пляшки розцвіли чудернацькими квітами, перетворились на метеликів, стали підсвічниками,  вазочками та іншими потрібними речами. Така робота є дуже потрібною і актуальною серед молоді.