Хімія і життя

У п’ятницю, 1 червня,  в рамках навчальної програми за темою  «Хімія і життя», відбувся в коледжі семінар, серед студентів 1-го курсу.  Організували та провели семінар викладачі хімії Петращук О. П. і Гамбург М. В. Були висвітлені теми  «Хімія і полімери»,  «Каучуки», «Гума»,  «Волокна», «Хімія і їжа», «Вітаміни», «Е числа», «Лікарські препарати», «Негативний влив тютюнопаління, алкоголю і наркотиків на організм людини», «Побутова хімія».

В роботі семінару взяли участь студенти  із спеціальностей «Початкова освіта»,  «Дошкільна освіта», « Дизайн», «Прикладна математика» та «Правознавство». Виступи були підготовлені з використанням  презентацій та наглядних матеріалів. Кращі роботи були відзначені викладачами.